čoko šanel

Mondieu, to je ale dobré!

Francúzsky šarm nemusí byť vždy len romantický. Tak ako ten, ktorý sa objavil v podobe najnovšieho Mondieu v centre nášho mesta. Namiesto opustených, ale za to ambicióznych priestorov, vzniklo ďalšie krásne miesto pre pôžitkárov.

 

mondieu laurinská

 

Vysoké okná s našou známou Čoko Šanel pozývajú dnu a ponúkajú diametrálne odlišný zážitok, než na aký sme zvyknutý pri jej predchodcovi. Namiesto tradičného Francúzska nás tu čaká doba moderná. Avšak s nádychom patiny. Okná skvelo ihrajú s kovovými doplnkami v rámci priestoru, ktoré vtipne dopĺňajú malé kresielka. Možno až príliš maličké. Ale však sme v bistre, tu sa takéto veci prepáčia raz-dva!

 

 

mondieu laurinská interiér

mondieu interiér

 

Podnik má dve poschodia, raz ste dole a raz hore. Každé ponúka inú dimenziu zážitku. Dole je to o rýchlosti a hore zas o príjemnom relaxe. A samozrejme, nechýba ani terasa!

 

mondieu dve poschodia

 

 

Prevádzka patrí medzi najnovšie v Bratislave, otvorila len pred pár dňami. Napriek tomu sa zdá, že si svoju klientelu už našla. Milovníci čokolády si každopádne prídu na svoje. Nielen pri hypremoderných batériách z ktorých tečie čokoláda jedna radosť a láka tak klientov, i „okukávačov“, ale aj pri množstve sortimentu, ktoré bistro ponúka.

 

 

čokoládová batéria

dezerty mondieu

dezerty mondieu

 

Čokoláda vám nereže? Nevadí, ako sme už zvyknutí, na svoje si prídu i fanúšikovia zdravej stravy. Tak ako málokde v meste, tu nájdete výborné zeleninové čerstvé šťavy i smoothie. Nezabudlo sa ani na pšeno, či pohánku a lahodné jedlá z nich.

 

 

mondieu personál

mondieu detaily dekorácia

 

Kávičkári, ochutnajte cappuccino, nesklame vás. Šálka akurát, ani malá, ani veľká, a latte art ako obrázok. Ku kávičke koláčik, na výber máte množstvo cheescakeov, ale aj raw torty.

 

 

sedenie mondieu

dezerty mondieu

 

 

FOTO: Ondrej Bobek pre Kávičkári.sk

Facebook Comments

Mohlo by sa vám páčiť

Mohlo by vás zaujímať

Prihlásiť sa k odberu

Facebook

Instagram

Zatiaľ čo niekde sa ešte len o alternatívnych prípravách kávy premýšľa, v podniku v Prešove sú dávnou súčasťou a našli si svoju základňu fanúšikov.
#kavickari #kavickarisk #nico #nico #nicopresov #presov #kava #coffee #coffetime #coffeelove #coffeevibes #alternativecoffee #kava #nicocafe
V Londýne začal umývať riady, dnes riadi jeden z nejlepších hotelov. 👌🏻
Možno mohol byť slovenským reprezentantom vo futbale. Alebo profesionálnym vojakom. Séria niekoľkých náhod však zabezpečila, že dnes riadi hotel. Patril k dvanástim vybraným z celého sveta, ktorí organizovali olympijskú dedinu v Londýne a vo výťahu stretával hviezdy ako je Madonna. Ak niečo robí, vždy to musí byť perfektné a dotiahnuté do posledného detailu. Generálny riaditeľ hotela Crowne Plaza Bratislava Daniel Tomko.
#novypost #kavickari #kavickarisk #denieltomko #crowneplaza #crowneplazabratislava #hotel #prisalkekavy #rozhovor #inspiracia
Pretože, vždy je to najmä o chuti.❤ Lahodný korenistý nápoj, mňam. 
#kavickari  #kavickarisk #chailatte #chute #mlieko #korenie #ciernycaj #chailattesk
Doprajme si relax. ❤
#kavickari #kavickarisk #wellness #relax #spa #caspreseba #regeneracia #energia #hotel #zochovachata 😍 #modra
Zdravo si zamaškrtiť, to je naše. 👌🏻🙈😊
#kavickari #kavickarisk #mercado #mlska #mnam #zdravo #food #healthyfood #foodstagram #foodstyle
Mňam, mňam 🍰
#kavickari #kavickarisk #novypost #kablo #kablocoffee #twincity #bratislava #slovensko #kolace #rawkolace #kava
Druhá šanca pre spomienky.☕️🍰 Kaviareň KABLO v novučičkom projekte Twin City je krásnym, útulným a pohodlným miestom na rýchlu kávu s kolegami, ale i na príjemné dlhé posedenie s kamoškami. Okrem toho je však aj miestom, kde ožili spomienky na niekdajšiu slávnu fabriku, ktorá na tomto mieste stála.

#novypost #kavickari #kavickarisk #kaviaren #kablo #kava #kolace #raw #twincity #bratislava #slovensko #interier #atmosfera #kablocoffee
Raňajky a skvelá ☕️sú základ dňa. 😇😊
#kavickari #kavickarisk #ranajky #nedela #eggyolk #egg #bred #fresh #coffee #coffetime #happines #breakfast #brekfasttime 🍞🍳☕️ #enjoylife #enjoyyourmeal #enjoycoffee #enjoycoffeesk