Všeobecné podmienky

V rámci nariadenia Európskej únie o GDPR (General Data Protection Regulation) si dovoľujeme informovať o našej práci s osobnými údajmi.

Všetky články sú robené na základe osobného stretnutia, rozhovorov, prípadne mailovej komunikácie a so súhlasom respondentov a prevádzkovateľov objektov, ktoré na stránke opisujeme. Fotografie sú autorské a sú tvorené špeciálne na potreby webu „Kávičkári.sk“, teda sú našim majetkom a prevádzkam, či respondentom ich dovoľujeme zverejňovať ľubovoľne – s jedinou podmienkou zdrojovania „kavickari.sk“ (v rôznych obmenách). Tých pár fotografií, ktoré sme nevytvorili, máme riadne zazdrojované. Texty rozhovorov, editoriálov a receptov sú autorizované. Väčšina článkov na stránke je spoplatnená. Na konci článkov odkazujeme na sociálne siete prevádzok, aby ich čitatelia jednoduhšie našli.

V rámci kontaktov a „O nás“ na webe sú fotografie a mailové kontakty (prípadne telefón) na spolupracovníkov portálu „Kavickari.sk“, ktoré boli pridané s ich súhlasom.

Obsah, ktorý vytvoríme ďalej preberajú partnerské médiá – portál Startitup.sk, Hnonline.sk, Womanman magazín, magazín Horeca, noviny Bratislavský kuriér a Letsgetgourmet.com a je promovaný na účtoch portálu „Kávičkári.sk“ na sociálnych sieťach facebook a instagram.

Stránka využíva súbory cookies jedine na sledovanie návštevnosti cez Google Analytics. Údaje nepoužívame na remarketing a personalizovanú reklamu. Na stránke je reklamný banner, ktorý si klienti vedia prenajať na mesačnej báze.

Stránku prevádzkuje Mgr. Simona Budinská a firma Bprom s.r.o., ktorí sú aj správcami údajov. Stránka je riadne zabezpečená, údaje tretích strán neposkytujeme ďalej.

 

 

 

Facebook Comments