Zimný wellness zahreje

 

Snehová perina pokryla skoro celé Slovensko. Zo snehu sa tešia deti, lyžiari a všetci milovníci zimy. Po dni strávenom na zasnežených svahoch a v mrazivých horách, nezabúdajte na regeneráciu svojho tela i mysle. Wellness je na to ako stvorené.

Wellness Hotel Borovica, Štrbské Pleso.

Túžba po relaxe a krásnej prírode nás priviedla do našich veľhôr. Sú krásne a zasnežené. Vysoké Tatry v sebe ukrývajú obrovské čaro a širokú škálu možností pre aktívny odpočinok. Jedno z nich, Wellness Hotel Borovica**** sme objavili v najvyššie položenej turisticko- rekreačnej osade Štrbské Pleso. S radosťou vás prevedieme svetom, kde nadobudnete pocit oddychu a relaxácie tela i ducha. Jedným z najväčších pokladov hotela je wellness. Ponúka dve parné sauny, tureckú, fínsku saunu a ozdravujúcu infra kabínu, ktoré vás príjemne zahrejú. Vo vodnom svete si na svoje prídu milovníci vody v plaveckom bazéne, interiérovej alebo exteriérovej jacuzze. Voda má blahodárne účinky, uvoľní svalové napätie i napätie vo vašej duši. Ak túžite po niečom výnimočnom ste na správnom mieste. Kúpeľ pod holým nebom v exteriérovej jacuzze na streche hotela z vás urobí pozorovateľa okolitej prírody s výhľadom na majestátne tatranské štíty. Pozrieť si ich môžete aj zblízka vďaka ďalekohľadu, ktorý sa tu nachádza. Pre celkové uvoľnenie, harmonizáciu tela i mysle si môžete vybrať z niekoľkých wellness procedúr. Ruky šikovných fyzioterapeútov napomôžu vášmu telu k načerpaniu novej energie a sily.

 

Wellness Hotel Borovica

Wellness Hotel Borovica

Village Resort Hanuliak, Belá.

Neďaleko sútoku troch riek na severe Slovenska len 20 km od rušnej Žiliny sa nachádza malebná dedinka Belá. Na jej konci, pod lesmi a kopcami v prekrásnej prírode národného parku Malá Fatra, nájdete rodinný hotel. Moderný a novootvorený.  Plánovaný 10 rokov, s dôrazom na detail. Ak po adrenalínovom zážitku, pracovných povinnostiach zatúžite po relaxe a uvoľnení všetkých vašich zmyslov vychutnajte si wellness a spa. Nájdete tu bazénový svet a uvoľnenie mysle i tela zabezpečí saunový svet. Čas tu nehrá žiadnu rolu, stačí si len vybrať. Harmonizácii vašej duše pomôže i dokonalý výhľad na krásy prírody a personál, ktorý splní všetky vaše túžby i priania. Zdraviu napomôžu masáže, kryosauna, procedúry ako lymfodrenáž, alebo oxygenoterapia s najmodernejšími prístrojmi. Stačí si len vybrať.

Village Resort Hanuliak

Village Resort Hanuliak

Grand Hotel Kempinski High Tatras.

Prostredie Vysokých Tatier je dávno známe svojimi blahodárnymi a liečebnými účinkami, najmä pre pacientov s chorobami dýchacích ciest. Okrem čistého vzduchu a jedinečnej klímy však svojmu telu môžete dopriať kráľovský oddych v modernom ZION SPA LUXURY, ktoré očarí všetky vaše zmysly. Štrbské pleso chránené vrcholmi hôr vytvára živú tapetu pri nasvietenom modrom bazéne a veľkej vírivke, zatiaľ čo ozdobné kryštáľové lustre dávajú wellnessu ešte honosnejšiu atmosféru. V ZION SPA LUXURY môžete vďaka aromaterapii, rôznym pleťovým či telovým ošetreniam a masážam zažiť hotovú tatranskú rozprávku pod rukami skúsených terapeutiek. Pomôžu k tomu i originálne aromatické oleje vytvorené špeciálne pre Grand Hotel Kempinski, inšpirované čistou tatranskou prírodou.

Grand Hotel Kempinski High Tatras

Grand Hotel Kempinski High Tatras

Text: Kávičkári

Foto: Ondrej Bobek, Daniel Kaplavka

 

Facebook Comments

Mohlo by sa vám páčiť